Úvod Aktivity PPC reklama

PPC reklamní kampaně

 

 

 

Co nabízíme?

 

  • Poradenství při výběru klíčových slov.

  • Vytvoření cílených reklamních sdělení a sestav.

  • Neustálý přístup k účtu PPC kampaně.

  • Reálná cena za klik.

  • Denní monitoring a úpravu kampaní.

  • Individuální přístup k Vašim kampaním.

 

 

Co u nás nenajdete?

 

Doporučování reklamních formátů na základě zpětných bonusů na úkor klienta.

Výmluvy, že vám nemůžeme dát přístupy do systémů, aby jste mohli sledovat výkon reklamních kampaní.

"Laxní přístup" ke klientovi a jeho požadavkům.

 

 

Každá reklamní kampaň je jiná, proto není možné přesně stanovit cenu. Orientační ceny naleznete v našem ceníku. Pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte!

 

Co znamená PPC?

 

Jedná se o reklamní formát, kde platíte pouze za proklik. To znamená za potenciálního klienta, který vstoupí na vaše stránky. Důležitými faktory je především vhodně zvolené klíčové slovo (slovo, na které se bude vaše reklama zobrazovat) a maximální cena za proklik.

 

Nejvýznamějšími společnostmí na českém trhu zabývající se PPC reklamou patří Sklik (Seznam.cz), Adwords (Google.cz).

 

Dalším reklamním formátem, který funguje na principu PPC je intextová reklama (podtržená slova v textu článků). Provozuje například společnost BillBoard.

 

Sklik

 

 

 

Sklik

Sklik je reklamní systém, ve kterém inzerent platí za proklik na inzerát. Tyto inzeráty se po zadání klíčového slova do nejpoužívanějšího českého vyhledávače zobrazují na všech stránkách výsledků vyhledávání Seznamu. Inzeráty Skliku jsou velice přesně zacíleny a oslovují každého uživatele jednoduše podle toho, co zrovna hledá.

 

 

 

 

 

 

AdWordsAdwords

Reklamy AdWords se zobrazují současně s výsledky hledání ve službě Google. Při vytváření reklamy AdWords si můžete vybrat klíčová slova, po jejichž zadání se zobrazí vaše reklama, a také uvést maximální částku, kterou jste ochotni zaplatit za každý proklik. Platíte pouze tehdy, když někdo klikne na vaši reklamu.

 

 

billboard

 

Intextová reklama

Reklamní kampaně formou zvýrazňování slov nebo zobrazováním bannerů v článcích. Možnost zacílení dle různých oborů. Fungují na pricipu PPC.

 

 

 

 

 

facebook

 

 

Facebook

Reklamní kampaně na sociální síti Facebook. Možnost konkrétního zacílení, oslovení více jak milionu českých uživatelů. Fungují na principu PPC.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< zpět na naše aktivity