Úvod Aktivity

Reklamní kampaně ve vyhledávačích (PPC reklama)

 

Navrhneme a zrealizujeme pro vás kampaň na všech vyhledavačích dle vašich požadavků. Napište nám a my vám vytvoříme optimalizovanou reklamní kampaň přesně na míru pro vás a zajistíme vaše přední umístění. Záleží jen na vás, zda zůstanete pouze u českých vyhledavačů, nebo budete požadovat i vyhledavače zahraniční. (více informací o PPC kampaních)

 

Tvorba a správa stránek na sociálních sítích

 

Potřebujete vytvořit nebo spravovat vaše aktivity na sociálních sítích? Facebook, Google PLus, Pinterest, Twitter, Four square, You tube, Linked In a další. Vytvoříme vám stránky a zajistíme jejich propagaci. Budeme se starat o vaše účty, aktualizovat je akomnukovat s uživateli.

(více informací o správě sociálních aktivit)

 

Remarketing

 

Remarketing vám umožní adresovat správné sdělení správným uživatelům v ten správný okamžik Funguje to tak, že přidáte úryvek kódu (značku pro remarketing) na všechny stránky svého webu. Když pak kupující navštíví váš web, budou přidáni do seznamů uživatelů pro remarketing. (více informací o remarketingu)

 

Optimalizace konverzního poměru

 

Optimalizátor konverzí má za cíl zajistit v rámci vašeho rozpočtu co nejvyšší počet konverzí. Místo prokliků (CPC) a zobrazení (CPM) se zaměřuje na zvýšení počtu konverzí. Můžete nastavit maximální cenu za akvizici (CPA), což je nejvyšší částka, kterou jste ochotni zaplatit za jednotlivou konverzi, nebo cílovou cenu za akvizici, což je průměrná částka, kterou chcete za konverzi zaplatit. (více informací o remarketingu)

 

Tvorba a správa webových stránek

 

Potřebujete vytvořit webové stránky odpovídající zaměření vaší firmy? Nemáte představu, jak by mohly vypadat? Navrhneme a vytvoříme vaší novou webovou prezentaci, samozřejmě po důkladném prostudování zaměření vaší firmy a vašich představ. Ne každé stránky se hodí pro každou firmu. (více informací o tvorbě webových stránek)

 

Analýza webových stránek, SEO

 

Provedeme rozbor vašich webových stránek a navrhneme vám, jak zvýšit jejich úspěšnost. Zajistíme, aby vaše stránky splňovaly obecně platná pravidla a byly srozumitelné pro vaše návštěvníky i vyhledavače. (více informací o SEO)

 

Analýza efektivity vašich reklamních kampaní

 

Jste si jistí, že investujete do reklamy jen to, co je potřeba? Zanalyzujeme vaše současné reklamní kampaně a navrhneme optimalizaci investic a klíčových slov. (kontaktujte nás)

 

Marketing on-line

 

Postaráme se kompletně o vaše online aktivity. Od správy webových stránek, až po tvorbu a plánování reklamních kampaní. Samozřejmostí je aktualizace údajů a kampaní do 24 hodin.

(více informací o online marketingu)