Úvod O nás

O nás

 

Jsme společnost poskytující služby a rady v oblasti online marketingu. Mezi naše aktivity patří: Tvorba a správa online reklamních kampaní, Tvorba webových stránek, Analýzy webových stránek, SEO, Optimalizace pro vyhledavače. Na vaše přání jsme schopni zajistit kompletní reklamní kampaň na klíč.

 

Komplexní nabídka

 

Zařídíme pro vás vše potřebné, od vytvoření webových stránek, přes zápisy do katalogů, až po navržení a správu reklamních kampaní. Rozumíme totiž tomu, že nemáte čas starat se o vše sami, hledat a poptávat společnost, která vám vytvoří stránky, další, která vám zařídí reklamu, třetí, která se vám o vaše stránky bude starat. Samozřejmostí je aktualizace údajů do 24 hodin.

 

Individuální přístup

 

Každý klient má jiné požadavky a představy. Proto je důležité ke každému přistupovat undividuálně a vše vytvořit přímo na míru. Samozřejmě je možné využít například již nějakých předem připravených šablon. Ve většině případů je to pouze dočasná záležitost, do doby než si zákazník uvědomí, že pro svou firmu potřebuje webové stránky šité na míru.

 

Někteří naši klienti:

reference

 

 

Ve velkém testu PPC reklamních agentur jsme se umístili mezi prvními deseti z oslovených 40 reklamních agentur s hodnocením: "Agentura ví, o čem mluví.".

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.