SEO - Optimalizace pro vyhledavače

 

Nabízíme služby od optimalizace pro vyhledavače, konzultace, analýzy klíčových slov, tvorbu zpětných odkazů, až po kompletní správu vašeho webu.

 

Analýza webových stránek

 

Provedeme rozbor vašich webových stránek a navrhneme vám, jak zvýšit jejich úspěšnost. Zajistíme, aby vaše stránky splňovaly obecně platná pravidla a byly srozumitelné pro vaše návštěvníky.

Analýza webových stránek v sobě zahrnuje všechny důležité faktory pro kvalitní a úspěšnou prezentaci. Mezi tyto faktory patří viditelnost, přístupnost, použitelnost, obsah stránek a zajímavý design.

 

Zde jsou některé z nich:

 

- kvalita a síla stránek


- optimalizace na klíčové slovo


- využívání zakázaných praktik


- práce s interními odkazy


- unikátní nadpisy každé stránky

 

Co je to SEO?

 

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače) je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.

 

Hodnocení stránek vyhledávači

 

Internetový vyhledávač za pomoci botů (nebo též crawlerů, robotů) stahuje v různých časových periodách obsah webových stránek a dalších dokumentů, které pak analyzuje, indexuje a ukládá do databáze.

Přesné metody a algoritmy této analýzy, podle nichž vyhledávač stránky hodnotí, jsou obvykle tajemstvím každé firmy. Základní mechanismus je dílem veřejně zřejmý, dílem odpozorovaný. Pozice stránky ve výsledcích vyhledávání závisí na tom, do jaké míry podle algoritmu vyhledávacího stroje splňuje daná stránka očekávání vyhledávajícího uživatele. (Zdroj: Wikipedie)

 

 

aktivity
kontakt